loadingimg

Wczytuję dane...
  • Zarejestruj

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0.00 PLN
  ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Jak długo trzeba czekac na przesyłkę?

Czas przesyłki uzależniony jest od tego jaką formę dostarczenia zamówienia, Klient wybrał podczas składania zamówienia. W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej standardowo jest to jeden dzień roboczy, w przypadku przesyłki pocztowej są 3 dni robocze.

2. Czy można anulowac zamówienie?

Zamówienie można anulować. Wystarczy skontaktować się z obsługą serwisu. Skorzystaj z zakładki Kontakt.

3. Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Zaraz po złożeniu zamówienia, obsługa serwisu kompletuje asortyment, który został wybrany przez Klienta. Następnie dokonywane są ustawienia pod względem potrzeby konkretnej osoby. Np dopasowuje się aparat do ubytku słuchu. Kolejnym etapem jest już przygotowanie przesyłki. Realizowana jest ona najpóźniej na drugi dzień roboczy od czasu złożenia zamówienia.

<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsluch.net&width=590&height=427&colorscheme=light&show_faces=false&header=true&stream=true&show_border=true" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:590px; height:427px;" allowTransparency="true"></iframe>