loadingimg

Wczytuję dane...
  • Zarejestruj

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0.00 PLN
  ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
O nas

"Słuch.Net" to pierwszy w Polsce sklep internetowy, oferujący urządzenia poprawy słuchu. Powstał z myślą o tych, którym najzwyczajniej w świecie brakuje czasu na wizyty w gabinetach protetyki słuchu. 

Zwykle jest tak, że chcąc zaopatrzyć się w środki ochrony słuchu, aparaty słuchowe a nawet w akcesoria, musisz poświęcić swój czas i pieniądze by odwiedzić odpowiednią placówkę. I to jeszcze w godzinach, które wymuszają bądź to zwolnienie się z pracy bądź też zorganizowania opieki dla dzieci. Dodatkowo, ponieważ obsługa kosztuje to zakupy w takich placówkach nie należą do najtańszych. 
Wraz z postępem technologicznym, pojawiły się urządzenia poprawiające słuch, które nie wymagają kontaktu ze specjalistami. Dzięki rozwojowi, również nie zawsze jest potrzeba płacić za nie kilka tysięcy złotych i nie muszą wyglądać jak aparaty słuchowe. Co jednak najważniejsze i co gwarantujemy, to bardzo prosta metoda ich zdobycia.

Możesz je sprawić sobie lub zrobić prezent bliskiej Ci osobie.

Naszym celem jest umożliwić dobre słyszenie i lepsze rozumienie mowy każdej osobie. Dotrzeć do najmniejszych miejscowości i do tych osób, o których wielkie firmy zapominają, a do najbliższego specjalisty potrzeba jechać wiele kilometrów. 
Korzystając z naszej oferty otrzymujesz towar prosto do swojego miejsca zamieszkania, ponieważ działamy bez pośredników to po niższych cenach oraz istnieje możliwość konsultacji ze specjalistą. Dodatkowo, jeśli nie będziesz zadowolony to zapewniamy gwarancję zwrotu w przeciągu 40 dni.

Słyszysz lepiej bez wychodzenia z domu, oszczędzasz pieniądze, a przede wszystkim swój czas.

Zapraszamy!

<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsluch.net&width=590&height=427&colorscheme=light&show_faces=false&header=true&stream=true&show_border=true" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:590px; height:427px;" allowTransparency="true"></iframe>