loadingimg

Wczytuję dane...
  • Zarejestruj

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0.00 PLN
  ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bezpieczne słuchawki do uszu
Cena: 30,00 PLN
Produkt dostępny!
4 szt.
  • Gwarancja: 24 miesiące

Realizacja zamówienia: 24 godziny

KUP TERAZ!
  • Opis produktu

Słuchawki dla dzieci do iPod iPad iPhone - ETY-Kids 5
Słuchawki mogą być również używane jako słuchawki do MP3, tabletów, konsol itp.

Kupując: 
1. Zyskujesz spokój ducha. Nie jest łatwo namówić dziecko by ze słuchawek przestało korzystać. Skoro więc musi, niech używa tych bezpiecznych dla jego słuchu.
2. Podnosisz komfort noszenia słuchawek. Wraz ze słuchawkami otrzymujesz silikonowe nakładki, które zrobione są z przyjemnego dla skóry materiału.
3. Otrzymujesz dźwięk dobrej jakości. Słuchawki są produkowane przez niemiecka firmę, znaną z jakości swoich produktów.   
4. Fundujesz sobie wygodę. Dźwięki z konsol czy telefonu podczas gry nie będą już nikomu przeszkadzać. A ponadto jeśli zdecydujesz się na wkładki indywidualne
    masz pewność, że słuchawki nie wypadną Ci z uszu i nie będę nigdzie uciskać.  

Szczegóły: 

Czym więc różnią się od innych?
Słuch ma nam wystarczyć na całe życie. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo uszu. 
Dzisiejsze dzieci żyją w świecie dźwięków high-def. Doświadczają technologii Blu-ray, dźwięku przestrzennego w grach komputerowych i filmach 3D. Są bombardowane przez dźwięki z telewizji, zabawek, konsol do gier, odtwarzaczy muzycznych i innych systemów rozrywki. 
 

Jeśli masz już dosyć tych wkurzających dzwonków i innych sygnałów, a jednocześnie chcesz zadbać o słuch dziecka lub swój to jest to produkt dla Ciebie.
Słuchawki Ety-Kids zostały zaprojektowane dla bezpiecznego odsłuchu dźwięku przy zachowaniu wyjątkowej jakości dźwięku „Etymotic”. Dźwięk jaki emitowany jest ze słuchawek,  nie przekracza bezpiecznych poziomów, więc rodzice mogą spać spokojnie. Nawet przy ustawieniu maksymalnej głośności w przenośnych odtwarzaczach, dzieci mogą posłuchać bezpiecznie do czterech godzin dziennie. A ponieważ słuchawki ETY blokują szumy tła i zapewniają dźwięk o jakości HD, można przez nie usłyszeć każdy szczegół sygnału. Nie potrzeba pogłaśniać sygnału.

Produkt dozwolony dla dzieci od 4 roku życia i dla każdej osoby dorosłej z nadmierną wrażliwością na głośny dźwięk.
W zestawie otrzymasz miękkie wkładki tzw. „oliwki”, które dopasują się do większości rozmiarów uszu, ale po dodatkowej opłacie można również wykonać słuchawki indywidualne. Czyli dokładnie pasujących do kształtu twoich uszu. Tak więc rodzice, wybierzcie produkt bezpieczny dla swojego dziecka. Jest to najlepszy prezent na dzień dziecka, ale również dla melomanów na zbliżające się dzień matki oraz dzień ojca.

Dane techniczne:
Częstotliwość przenoszenia: 20 Hz – 15 kHz 
Imp: (1kHz): 300 Ohm
Tłumienie hałasu: 35-42 dB
dokładność odwzorowania: 85%
wtyk: 3,5 mm (tzw. mini jack)
 

<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsluch.net&width=590&height=427&colorscheme=light&show_faces=false&header=true&stream=true&show_border=true" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:590px; height:427px;" allowTransparency="true"></iframe>